Ankara Ağır Nakliyat

Ağır nakliyat; standartların üzerinde ve insan gücüyle kaldırılamayacak ölçüde yer alan yüklerin taşınması için oluşturulan nakliye hizmetlerimizdendir. Ağır yük taşıma işleminin diğer hizmetlerde olduğu gibi kendine has ekipman ve araç portföyü mevcut bulunmaktadır. Böylece en uygun araç ve ekipman kısa sürede ağır nakliye hizmeti için hazır bulunacaktır. Ankara nakliyat hizmet alanlarımız bu yönde geliştirilmekte ve geniş perspektiflere yayılmaktadır.

 

Ağır Nakliyat Hizmetine Nerede İhtiyaç Duyulmaktadır?

 

Ağır nakliyat denildiğinde akla gelebilecek ilk şeylerden biri de tonaj bakımından oldukça yüksek yüklerin taşınma işlemidir. Bu tarz yüklerin taşınabilmesi insan gücüyle ve herhangi bir araçla mümkün değildir. Bu nedenle bu tarz ağır yük taşıma işlemlerinde daha deneyimli ve donanımlı bir hizmete ihtiyaç duyulmaktadır. Bizlerde bu durumu sizler açısından kolaylaştırmak için en kaliteli hizmet alanını oluşturduk. Ağır yük taşımacılığı da kendi alanında birçok hizmet birimine bölünmektedir. Zira taşınacak yük çeşidi ve miktarına göre hizmet oluşturulmaktadır. Örneğin; iş makinası, tekne, yat gibi ağır yük taşımacılığında Low-bed sisteme sahip araçlar tercih edilmektedir. Bunların yanı sıra trafo taşımacılığı, rüzgar türbini gibi türbin taşımacılığı, motor taşımacılığı gibi birçok çeşit ağır yüklerin taşınma hizmeti için oluşturulan ekipman ve araçlar ihtiyaç duyulan hizmete özgü farklılık göstermektedir. Ağır yük taşıma da ihtiyaç duyulan sistematiklerden bir tanesi de liftli taşımacılık işlemidir. Eşyalarınız liftli kamyonlar sayesinde araca yüklenme de vinç vs gibi bir ek araca gerek duymadan kaldırılmakta ve yüklenme de kolaylık sunmaktadır.

 

Ağır Nakliye Hizmetinde Dikkat Edilen Hususlar Nelerdir?

 

ankara-agir-nakliyat

Ankara Ağır Nakliyat

Ağır nakliyat firmalarının bu işlemi uygularken dikkat ettikleri husus; gerekli ekipman ve donanıma sahip araçların bulundurulmasıdır. Zira bu tarz ağır taşımacılık işlemlerinde insan gücünden ziyade gerekli ağırlığı kaldırabilecek ve taşıyabilecek araçların olması en temel gereksinimlerdendir. Hem ağır nakliye firmaları bünyesinde çalışan iş arkadaşlarının güvenliği ve sağlığı, hem de taşınacak ağır yüklerin güvenli bir taşınma ve yerleştirilme işlemine tabi tutulması oldukça önemli bir husustur. Bu nedenle ağır nakliye hizmetlerinde dikkat edilen en önemli noktalardan biri yüklerin kaldırılmasını ve taşınmasını sağlayacak araçlara sahip olmaktır. Araçların mevcut olmasının yanı sıra ağır nakliyat sistematiğin her parçasının gerekli aralıklarla düzenli olarak kontrolü ve bakımı sağlanmalıdır. Zira ağır eşya taşıma da oluşabilecek herhangi olumsuz bir durumda, taşınacak yükün zarara uğramasının yanı sıra taşımada sorumlu olan iş arkadaşlarından herhangi birinin iş kazasına uğraması istenmeyen bir durumu doğurabilmektedir. Bu nedenle başta ekibimizin güvenliği olmak üzere birçok hususta en güvenilir ağır nakliyat firması olma yolunda daima kendimizi daima revize etmekte ve araçlarımızın bakımını düzenli olarak yapmaktayız. Böylece oluşabilecek herhangi bir sorunu ve durumu sıfıra indirmekteyiz.

 

Ağır Nakliye Hizmeti Hakkında Merak Edilen Diğer Alanlar.

 

Ağır nakliye hizmetinde yüklerin taşınma işlematiği ve güvenliği dışında merak edilen diğer hususlardan bazıları şunlardır:

 

  • Ağır nakliyat fiyatları: Ağır nakliye hizmetinde fiyat belirlenirken taşınacak yükün tonajı, gidilecek mesafe, ihtiyaç duyulan araç ve ekipman etkilidir. Alınan ağır yük taşıma hizmetine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Sizlere bu alanda kaliteli hizmetin yanı sıra en uygun ağır nakliye fiyatları da sunmaktayız.

 

  • Güvenli ağır yük taşıma: Taşınacak ağır yükün güvenliği de bir başka hususlardandır. Bizler sizler için taşınacak en ufak eşyadan ağır yük eşyalarına kadar hepsinde aynı özeni ve önemi göstermekteyiz. Ağır nakliye hizmetinin tüm aşamalarında iş ve eşyaların güvenliğini dikkate alarak birer sistematik oluşturmaktayız. Böylece disiplinli ve güvenli bir yol izlemekte ve daima kendimizden emin bir ağır yük taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

 

  • Şehirlerarası ağır yük taşıma: Ankara ağır yük taşıma yani şehir içi hizmetimizin yanı sıra şehirler arası ağır nakliye hizmetimizde mevcut bulunmaktadır. Türkiye’nin tüm illeri arasında belirlenen gün ve saatte işleminiz gerçekleştirilebilmektedir. Ankara ağır nakliye alanında oluşturduğumuz güvenli taşıma hizmetini zamanla tüm şehirlere yaymış bulunmaktayız. Şehirler arası ağır nakliyat işleminde de kendimizi giderek büyütmekte ve öncü firmalar arasında yer almaktayız.