Ankara Piyano Taşıma

Ankara piyano taşıma; piyanolarınızın belirlediğiniz gün ve zamanda bir yerden alınıp başka bir yere taşınması için oluşturulmuş hizmet alanımızdır. Ankara içerisinde sıkça ihtiyaç duyulan hizmet alanlarındandır. Zira gösterilere ve konserlere sıkça ev sahipliği yapan bir şehirdir. Bu nedenle piyano taşımacılığı firmamız altında kendi adına bir hizmet dalı oluşturulmuştur.

 

Piyano nakliye işlemi yapılırken piyanoların mekanizmalarına ve korunmasına dikkat edilmelidir. Zira çoğu piyano hem maddi hem de manevi açıdan büyük değerlere sahiptir. Bu nedenle Ankara piyano taşımacılığı esnasında herhangi bir hasara veya dış etkenle oluşabilecek sorunlara karşı tüm önlemler alınmaktadır. Piyanolar boyutları bakımından oldukça büyük ağırlıklara sahip olabilmektedir. İnsan gücü ile taşınması bir soruna neden olabilir. Bu nedenle bizlerde piyanolarınızın liftli kamyonetlerimiz ile kamyonet nakliye bünyesinde nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Hem daha korunaklı hem de kapalı kasaları sayesinde tüm hava koşullarına karşı dayanıklı bir taşınma hizmeti sunulmaktadır.

 

Ankara nakliyat hizmetleri arasında perspektifimizi ve araç donanımızı durmadan geliştirmekteyiz. Böylece Ankara piyano taşıma firması arayan herkesin muhakkak rastlayacağı ve memnun kalacağı bir hizmet sunmaktayız.

 

Piyano Taşımacılığını Neden Parça Eşya Taşımacılığından Ayırıyoruz?

 

ankara-piyano-tasima

Ankara Piyano Taşıma

Piyano diğer enstrümanlar arasında boyutu ve mekanizması bakımından ayrı bir hizmet alanı oluşturulmasına neden olmuştur. Aynı zamanda diğer büyük boyutlu enstrümanlar arasında en çok rağbet gören ve sıkça rastlanan bir enstrüman olması da etkenlerden biridir. Özellikle Ankara birçok sanat alanına ev sahipliği yapmakta olan ve durmadan müzikal alanda konserlere veya gösterilere alan açan bir şehirdir. Bu nedenle piyanoda bu alanlarda ihtiyaç duyulan bir enstrümandır. Piyanoların ağırlık bakımından büyük olması da ayrı bir taşımacılık alanına yayılmasına neden olmuştur.

 

Piyano Taşımacılığında Dikkat Edilen Hususlar

 

  • Piyano yapısı gereği büyük hacimli bir müzik aletidir. Bu nedenle piyano nakliyat hizmeti esnasında hacmine uygun araç ayarlanmaktadır.

 

  • Piyanolar aynı zamanda oldukça ağır enstrümanlardır. 250-300 kilograma kadar çıkabilen ağırlıklara sahiptir. Bu nedenle piyano taşıma esnasında kaldırıp araca yüklenme veya yerine yerleştirilme de kaldırma araçları gerekebilir.

 

  • Bir akustik piyanoda yaklaşık 88 tuş bulunmaktadır. Bu nedenle Ankara piyano taşıma esnasında bu tuşlara zarar gelmemesi önemlidir. Bunun içinde dikkatli bir paketleme işlemi gerçekleştirilmelidir.

 

  • Çoğu piyano maddi açıdan da değerlidir. Başına gelebilecek herhangi bir hasar durumunda değerini kaybetmesi, hasarın giderilememesi gibi sorunlar olabilir. Bu nedenle sigortalı taşımacılık işlevi önemlidir.

 

Firma olarak özel eşya taşımacılığı alanında ki gibi piyano taşımacılığı hususu da büyük dikkat ve disiplin gerektiren bir alandır. Ayrıca piyano taşıma fiyatları arasında uygun fiyat seçenekleriyle de daima tercih edilen bir firma olmaktayız.