Kamyon Kamyonet Nakliye Km Fiyatı

Nakliyat ve taşımacılık işlemlerinde hizmetin en temel parçası taşımacılık işlemini gerçekleştirecek araçlardır. Zira eşyalarınız belirli saatler içerisinde bu araçlarda yolculuk etmektedir. Ortamın taşınma ve eşyaların korunaklı bir yolculuk yaşaması bakımından elverişli olması gerekmektedir. Kamyon kamyonet nakliye km fiyatları arasından hangisinin sizlere uygun olduğunu bulabilmeniz için bir takım farklarını sıralamaktayız. Aşağıda yer alan maddelere göre ön bilgilendirme edinebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için sayfamızdaki iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Kamyon ve Kamyonet Nakliyat Farkları Nelerdir?

 

 • kamyon-kamyonet-nakliye-kmifiyatı1

  Kamyon Kamyonet Nakliye Km Fiyatı

  Kamyon nakliye; daha ağır ve büyük çaplı yük taşımacılığı için sık sık tercih edilen bir sistemdir. Örneğin; 3+1 ev taşımacılığında eşyaların boyutlarının büyük ve sayılarının fazla olması sebebiyle de tercih edilmektedir.

 

 • Kamyon nakliye; yük sınırı 3.500 kilogramdan fazla olan eşyalarınızın taşınmasını sağlayan nakliye hizmetidir. Karayolları trafik kanununa göre kamyonet; azami yük ağırlığı 3.500 kg taşıma kapasitesine sahip araçlardır. Kamyonet nakliye ise 3.500 kg dan aşağı bu tarz yüklerin taşınmasını sağlamak amacıyla oluşturulmuş hizmetimizin adıdır.

 

 • Kamyon nakliyat hizmetinde ev, kurumsal veya hastane gibi taşınma işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. Kamyonet nakliye de ise daha çok küçük çaplı özel eşya, küçük eşya veya parça eşya taşıma hizmetleri için kullanılmaktadır.

 

 • Kamyon nakliyeciler belirli şehir ve semtlerde kısıtlamalardan ötürü belirli saat aralığında rahatça hareket edemezken kamyonet nakliyeciler bu kısıtlamalardan etkilenmezler ve 7/24 hizmet alanları vardır.

 

 • Kamyon nakliye km fiyatı = km*6 Türk lirası iken Kamyonet nakliye km fiyatı = km*3 Türk lirası olarak belirlenir. Taşınacak yük ve eşya ağırlığından dolayı veya farklı firmalardan alınan fiyatlardan dolayı da farklılık gösterebilir.

 

 • Kamyon nakliye; dar sokaklara araçların ebatı gereği giremez veya dar sokaklarda kolayca hareket edemezken, kamyonet nakliye; araçlar küçük çaplı olduklarından bu sokaklarda da bir zorlukla karşılaşmazlar.

 

 • Kamyon eşya taşıma işlemi daha büyük çaplı eşya kapasitesine uygun olduğu için kamyonet eşya taşıma işlemine göre daha fazla uğraş ve donanım gerektirmektedir.

 

Kamyon Kamyonet Nakliyat Km Fiyat Farkları

 

Yukarda belirtilen maddelerden de yola çıkarak kamyon nakliye km fiyatları ile kamyonet nakliye km fiyatı arasında farklılık olması da olağandır. Kamyon nakliye fiyat hesaplama yapılırken Ankara kamyonet nakliye işlemlerinde hangi semt veya ilçeye hangi güzergahtan gidileceği kontrol edilir. Zira saat kısıtlamasına denk gelinmemelidir. Daha sonra kamyon nakliye km fiyatı baz alınır. Kamyon ile eşya taşıma işlemi yapılırken kamyonun yakıt gideri km bazında hesaplanır. Daha sonra gereken eleman, taşınacak eşya asansör vb gerece duyulan ihtiyaç da belirlenerek kamyon nakliyat fiyatları hesaplanır. Kamyonet nakliye fiyatları hususunda ise eşyaların kamyona göre daha küçük çaplı olması işçilik yükünü azaltır. Ayrıca kamyonet nakliye km fiyatı da kamyona göre daha uygundur. Kamyonet ile eşya taşıma işlemi yapılırken dilediğiniz saat ve zamanda hizmet edinebilirsiniz. Bu da sizlere kolaylık açısından etkilidir. Kamyonet nakliye fiyat hesaplama da tüm bu avantajlar sizlere bütçenizi yoracak gibi gelebilir lakin en uygun Ankara kamyon kamyonet nakliye fiyatları ile sizlere kaliteyi uygun fiyatlarla sunuyoruz.