Ankara Asansörlü Nakliyat

Ankara asansörlü nakliyat; taşınma işlemlerinizde yüksek katlı olan yapılarda yük asansörü bulunmadığı durumlarda ya da sizlerin daha hızlı ve güvenilir olması açısından tercih etmeniz halinde kullandığımız hizmetlerimizdendir. Ankara nakliyat hizmetlerimizde şehrin yapısı gereği birçok çok katlı bina mevcuttur. Ve çoğu yerlerde yük asansörü bulunmayabilir. Veyahut dar ve dik merdiven türlerine rastlanabilmektedir. Bu gibi durumlarda eşyaların kişilerce taşınması çok zorlu ve zaman acısından uzun bir işlem gerektirmektedir. Bizler asansörlü nakliyat işlemleri ile sizlere bu gibi durumlarda kolaylık sağlamaktayız.

 

Ankara Asansörlü Nakliyat Fiyatları

 

Nakliyat hizmetinde asansörün önemi

 

ankara-asansorlu-nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliyat

Nakliyat asansörü; 300-400 kg a kadar yük alabilen ve asansör kolu 15-20. Kata kadar uzanabilen bir sisteme sahiptir. Böylece kısa sürede çok fazla yükü taşıyabilmekte ve eşyaları yüksek katlara dahi kolayca ulaştırabilmektedir. Ankara durmadan gelişen bir şehir olmanın yanı sıra eski yapısıyla da dikkat çekmektedir. Bu tarz eski binaların çoğunda asansör bulunmamaktadır. Bu nedenle eşyaların nakliye elemanları tarafından çıkarılması gerekmektedir. Bu durumlarda eşyaların insan gücü ile taşınması işlemin uzun sürmesine veya herhangi bir olumsuz durumla karşılaşma riskini de ön plana çıkarmaktadır. Ankara asansörlü nakliyat hizmetinin bu bakımdan önemi büyüktür.

Zira Ankara asansörlü nakliye ile

 

  1. İş gücü bakımından bir kolaylık sağlanmaktadır: Eşyaların yüksek katlara insan gücüne dayalı bir taşıma işlemi ile çıkarılması durumunda kat çoğaldıkça yüklerin giderek ağırlaşmasına ve kaldırmada zorluklar meydana getirmektedir. Bu da taşıma da görevli personellerin yükleri taşıma da giderek zorlanmalarına neden olmaktadır. Bu zorluklar ve güç azalması olası bir kaza durumunda gerek görevli elemanların, gerek eşyaların bir hasara maruz kalmasına neden olabilir. Aynı zamanda yorgunlukla beraber dinlenme gereksinimi de doğacaktır bu da işlemin sürecine etkide bulunmaktadır. Bu bakımdan Ankara asansörlü nakliyat işlemi iş gücü hususunda bir tasarruf oluşturmakta ve makine gücüyle insan gücünü bir arada kullanarak iş gücü açısından kolaylık sağlamaktadır.

 

  1. Zaman konusunda da tasarruf sağlamaktadır: Ankara asansörlü nakliyat işlemi ile asansör kullanılmadan gerçekleştirilen nakliyat hizmeti kıyaslandığında zaman bakımından asansörlü nakliyat daha hızlı bir süreç içinde gerçekleşmektedir. Kat sayısı ne kadar artarsa iş gücü ile taşınmasında o kadar zaman almaktadır. Zira iş gücü ile yapılan taşıma işlemlerinde çalışan personeller yorulacak ve dinlenmeleri gerekecektir. Bu nedenle süreç uzayacaktır. Eşyaların miktarının da artmasıyla taşınma süresi artmaktadır. Ankara asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde işlem süreci azalmaktadır. Çünkü makinelerle birçok eşya kısa sürede katlara çıkarılmaktadır. Böylece zaman bakımından oldukça tasarruflu bir taşınma gerçekleştirilmektedir.

 

  1. Güvenli taşıma sağlamaktadır: Yüksek katlara çıkarılması gereken eşyalar olduğun da insan gücüne dayalı taşıma yapılması durumunda katlar çoğaldıkça ve taşıma devam ettikçe yorgunluk ve bununla birlikte gelen aksaklıklar veya güç yitirme durumunda eşyaların düşebilme riski vardır. Ya da dar veya dik merdivenlerde eşyaların etrafa çarpması durumunda istenilmeyen durumlarla karşılaşılabilir. Hasar alma riski % 5 dahi olsa firma olarak bu bizim için güvenlik açısından oldukça önemlidir. Herhangi bir aksaklık veya kaza durumunda çalışan personellerimizin veya eşyaların güvenliği dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Bina yapısına göre bu tarz durumlarda güvenli taşıma oldukça meşakkatli bir hal almaktadır. Oysa Ankara asansörlü taşıma ile birlikte eşyalar kurulan asansör sayesinde kısa sürede ve güvenli bir biçimde katlara çıkarılmaktadır.

 

En İyi Ankara Asansörlü Taşımacılık Firmasıyız

 

Asansör kurulumu ve eşyaların taşınması nasıl gerçekleştirilmektedir?

 

Ankara asansörlü nakliyat işleminin başlatılması için öncelikle asansörlü taşınmaya ihtiyacınız olup olmadığı belirlenir. Daha sonra kat durumlarına göre kurulacak asansörün boyutu belirlenir. Ekspertiz işleminin ardından asansörün kurulumu için en doğru güzergâh tespit edilir. Böylece eşyalar için güvenli bir rota oluşturulur. Belirlenen gün ve saatte araçlarımız ve ekipmanlarımız hazır bulunur. Daha sonra taşınacak eşyalar için bina dışına bir asansör kurulur. Eşya paketleme işlemlerinin ardından eşyalar asansör kabinine personellerimiz tarafından düzenli ve asansör kg hacmine orantılı biçimde yüklenir. Daha sonra asansör ile taşınan eşyalar nakliye aracına yüklenmektedir. Asansörde sağlam bir istiflenme yapılmaktadır. Aynı zamanda asansörlerimiz durmadan muayene ve kontrolden geçmektedir. Böylece kontrollü ve güvenli bir asansörlü nakliyat işlemi gerçekleştirilmektedir.

 

Asansörlü nakliyat hizmeti tercih edilen bir hizmet olmanın da ötesinde artık çoğu bölgenin yapısından dolayı mecburi bir gereksinim olmaktadır. Bu nedenle Ankara içerisinde ki taşınma işlemlerinin çoğunda asansörlü nakliye hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Ankara asansörlü nakliyat firmaları arasında ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlere cevap verebilecek bir firma olarak daima hizmetinizdeyiz. Hem prestijli hem Ankara asansörlü nakliyat fiyatları ile bütçenize en uygun nakliyat firması olarak bu sektörde yerimizi yıllardır korumaktayız. Sizlerde zaman ve güvenlik açısından en kaliteli asansörlü nakliyat hizmetini en uygun fiyatlarla almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Ankara Asansörlü Nakliyat Fiyatları, Evden Eve Nakliyat, Yenimahalle Asansörlü Nakliyat, Asansörlü Evden Eve Nakliyat, Asansörlü taşimacilik Fiyatları, Asansörlü Nakliyat Ankara Etimesgut, Asansörlü taşımacılık Mamak, Asansörlü Nakliyat Sincan