Ankara Eşya Depolama

Ankara eşya depolama; Ankara içerisinde bulunan depolarımızda eşyalarınızı sizin için dilediğiniz süre zarfınca muhafaza etme işlemimizin adıdır. Hepimizin ilerde lazım olur maksadıyla tuttuğumuz, bir işe yaramadığı halde atmak istemediğimiz veya manevi değeri nedeniyle vazgeçemediğimiz lakin yeterli yerinizin olmaması sebebiyle ne yapacağımızı bilemediğimiz durumlarla sıkça karşılaşmaktayız. Hemen hemen herkes bu duruma sıkça maruz kalmaktadır. Bizlerde bu gibi durumlarda sizleri bu yükten kurtarmak için Ankara eşya depolama hizmetimizi sunmaktayız. Ankara eşya depolama hizmetimiz sayesinde asla vazgeçemediğiniz eşyalarınızın evinizde yer kaplamasındansa güvenli depolarımızda dilediğiniz zamana kadar sizler için muhafaza etmekteyiz. Ankara nakliyat hizmetlerimiz arasında en çok rağbet gören durumlardan biri de eşya depolama hizmetimizdir. Ankara şehir içi nakliyat hizmetlerimizden olan Ankara eşya depolama da sizlere birkaç bölgede depolama alanı sunuyoruz. Böylece sizlere en yakın bölgede ki depolarımızı seçebilir ve eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

 

Ankara Eşya Depolama Hizmetine Dair Her Şey

 

ankara-esya-depolama1

Ankara Eşya Depolama

Ankara eşya depolama; işleminden önce depolamak istediğiniz eşyalarınız öğrenilir. Miktarı belirlenen eşyalarınız için hangi depolama sistemini seçeceğiniz öğrenilir. Seçtiğiniz depolama çeşidinden sonra eşya depolama süresi belirlenir. Buna göre bir ekspertiz işlemi uygulandıktan sonra eşya depolama fiyatı belirlenir. Anlaşma sağlanması halinde eşyalar bir paketleme işlemine tabi tutulur ve size uygun bölgede ki depomuza eşyalarınız yerleştirilir.

 

Eşya Depolama Çeşitleri

 

  • Konteyner depo: Bildiğiniz üzere konteyner; metal büyük dikdörtgen yapılı tamamı kapalı sandıklardır. Her türlü darbeye karşı korunaklı yapılardadır. Boyutuna göre mini depo ve büyük depo olarak ikiye ayrılmaktadır. Daha çok küçük çaplı eşyalarınız veya tek için Ankara mini depo, 1+1 ve üzeri tarzda ki eşyalarınız için Ankara büyük eşya deposu kullanılmaktadır. Ankara konteyner depo kişiye özel olarak ayarlanmaktadır. Sadece sizlerin eşyalarınıza has bir eşya depolama işlemidir. Size özel konteyner depoda yalnız sizin eşyalarınız bulunmaktadır.

 

  • Oda Depo: Eşyaların boyutuna uygun büyüklüklerde bulunan oda depo ile kilitli ve güvenli bir Ankara eşya depolama sistemi oluşturulmuştur. Burada oda şeklinde depolarımızla sizlere uygun daha ferah ve kilitli birer sistem oluşturulmaktadır.

 

  • Palet Üstü Depo: Depolama alanında küçük çaplı eşyalarınız için Ankara eşya depolama yerimizde paletler konularak oluşturulan bir alandır. Burada kolilerinizi veya küçük çaplı eşyalarınızı muhafaza etmekteyiz.

 

  • Raf Depo: Ankara eşya depolama yerimizde düzenlenmiş ve farklı bir alanda size özel ayrılmış raflar bulunmaktadır. Küçük çaplı eşyalarınız için düzenlediğimiz bu raflarda eşyalarınız miktarına göre alan ayarlanmaktadır.

 

Ankara Eşya Depolama Fiyatları

 

Ankara eşya depolama işleminde öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle hizmetimiz başlamaktadır. Ekspertiz işleminin ardından eşyanın miktarı, durumu ne koşullarda muhafaza edilmesi gerektiği tek tek not edilir. Daha sonra sizlerin Ankara eşya depolama alanlarından tercih ettiğiniz bölgedeki depolama alanı belirlenir.  Bu isteğe ve eşyaların tarzına göre depolama alanı ayrılır ve dizayn edilir. Daha sonra normal nakliyat işleminde olduğu eşya paketleme işlemi yapılır. Daha sonra eşyalar Ankara eşya depolama alanına taşınır. Size özel alanlarda anlaşma süresi boyunca muhafaza edilmek üzere depo alanına yerleştirilir. Ankara eşya depolama süreci boyunca depo alanlarımızın hava koşullarına karşı korunması için durmadan kontrol ve gerekirse tadilat işlemleri yapılmaktadır. Aynı zamanda herhangi böcek veya haşerelere karşı ilaçlama işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca herhangi bir olumsuz durum karşısında sigortalanan eşyalarınızın hasarı karşılanmaktadır. Lakin bunun olmaması için depolama alanlarımızı durmadan kontrollerini yapmakta ve revize etmekteyiz. Ankara eşya depolama fiyatları ile de sizlere kolaylık sağlamaktayız. Aylık ve yıllık eşya depolama fiyat seçeneklerimiz ile dilediğiniz süreye uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Ankara eşya depolama firmaları arasında sizlere uygun fiyat seçenekleriyle birlikte en iyi koşullara sahip alanlarda eşyalarınızı emniyetle muhafaza etmekteyiz.