Ankara Liftli Taşımacılık

Ankara liftli taşımacılık; Lift, bir şeyi yükseltme, kaldırma veya asansör anlamında kullanılan bir terimdir. Liftli taşımacılık ise bu sistematik kullanılarak oluşturulan nakliye hizmetidir. Bazı eşyaların taşınması veya araçlara yüklenmesi oldukça mahiyetli bir durum ortaya çıkarabilmektedir. Yük bakımından ağır eşyaların insan gücü ile kaldırılıp, nakliye hizmetini gerçekleştirecek araçlara yüklenmesi oldukça güçtür. Bunun için kullanılan vinç sistemi gelişen teknoloji ve olanaklarla yerini liftli eşya taşıma sistemine bırakmıştır. Liftli nakliyat hizmeti yalnızca yük bakımından ağır eşyalar için değil aynı zamanda hassas ve ayrı önem gerektiren eşyaların, taşınacak araca yüklenmesi içinde ihtiyaç duyulan hizmet alanlarındandır. Vinç veya insan gücü ile kaldırma, yükleme işlemi yapılırken meydana gelebilecek hasarlar liftli nakliye hizmeti sayesinde sıfıra indirilmektedir. Zira araçlarda bulunan 2500 kg a kadar kapasitesi bulunan hidrolik transpaletler sayesinde taşınacak eşyalar liftli taşıma aracına kolayca ve güvenli bir biçimde yüklenebilmektedir.

 

Liftli Nakliye İle Zamandan Ve Ekstra Masraftan Tasarruf Sağlayın.

 

ankara-liftli-tasimacilik

Ankara Liftli Taşımacılık

Liftli taşıma hizmetinin tercih edilmesinde iki büyük etken önemlidir;

 

  • Zaman: Eşyaların araca yüklenmesi insan gücü ile liftli kamyon sistematiği kıyaslandığında % 60 a kadar bir zaman tasarrufu sağlamaktadır. Zira insan gücü ile yüklerin ağırlığı etkeni ve herhangi bir sorun olmaması için gösterilen hassasiyet ile taşıma işlemi zaman almaktadır. Lakin liftli taşıma araçları ile bu durum hem güvenli hem de daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Böylece liftli eşya taşıma ile eşyaların kolayca araca taşınması sağlanmakta ve yeni yerleri için yolculuğa hazır duruma getirilmektedir.

 

  • Fiyat: Tonajca ağır eşyaların araçlara yüklenebilmesi için insan gücünden daha fazla bir güce gereksinim vardır. Bunun sağlanabilmesi için vinç kullanılarak yükleme de yapılabilir lakin bunun için ekstra bir ücret ödenmesi gerekmektedir. Zira ihtiyaç duyulan araç ve hizmete göre fiyat belirlenmektedir. Liftli nakliye araçları ile birlikte vinç ihtiyacı ortadan kalkmakta böylece maliyet bakımından daha uygun bir durum oluşturulmaktadır. Liftli nakliyat fiyatları ile ekstra araç ve gereç derdinden sıyrılarak bütçenize en uygun teklifler sunulmaktadır. Ankara nakliyat sektöründe durmadan kendimizi geliştirmekte ve teknolojik tüm imkanlardan faydalanarak güvenilir ve kolay taşıma işlemini sunmaktayız. Kaliteli hizmetimizin yanı sıra liftli nakliye fiyatları ile de sizlere en uygun fiyat seçeneğini oluşturmaktayız.

 

Liftli Nakliyat Hizmet Alanları

 

Tonaj bakımından ağır yüklerin ve özel önem gerektiren eşyaların taşınmasında kullanılan liftli nakliyat hizmetimiz birçok alanda da tercih edilebilir. Piyano, para kasası, hastane ve banka fuar taşımacılığı gibi işlemlerde taşınacak yüklerin her biri ayrı hassasiyet gerektirir bu nedenle bu alanlarda akla gelebilecek ilk şey liftli nakliye hizmetidir. Birden çok alanda tasarruf sağlarken hem kolay hem güvenilir bir hizmet alanı oluşturulmaktadır. Ankara liftli nakliye sektöründe olduğu gibi şehirlerarası liftli nakliyat alanında da öncü firmalardan olmayı sürdürmekteyiz. Yalnızca şehir içinde değil şehirler arası liftli nakliye arayışınızda da sizlere hizmet sunmaktayız. Dilerseniz Ankara liftli kamyon, litfli kamyonet gibi araçlarımızı isteğinize göre kiralayabilirsiniz.